Пн-Пт 09:00 — 17:00
Cб 09:00 — 14:00

Правила комісійної торгівлі

Комісійний магазин “Економка” приймає на комісію  товари в новому та ідеальному стані. Ми продаємо одяг, ходунки, каляски,взуття, іграшки.  Речі повинні бути чисті, без дефектів та недоліків. Прийом товару здійснюється кожного вівторка. Попередньо товар оглядається , потім оформляється накладна з переліком товарів,ціну складають обидві сторони.  . У випадку, якщо товар не був проданим протягом 3 місяців товар забирає особа назад або віддає на благоднійність (за власним бажанням).  Також особа може продовжити термін комісійного продажу (50 грн на місяць) Дізнатися про свій товар можна у магазині, за телефон або на сайті.Можна також зімнити ціну. Видача грошей за проданий товар проводиться в будь-який робочий день після реалізації цього товару з пред'явленням накладної


Шановні покупці,

Ми наголошуємо увагу на тому,що наш магазин є комісійним та ми продаємо речі, які попередньо були у використані. Згідно з нижче наведених норм законодавства України наш магазин не бере на себе відповідальність за товар, та він не підлягає поверненю чи ремонту у випадку наявності якихось недоліків. Лише комісіонер може дати згоду на повернення товарів, які були в користуванні, придбані у нього. Будь ласка ретельно перевіряйте товар перед тим, як його купити.

5.5. Товари, що були в користуванні, придбані у комісіонера, можуть бути повернені назад лише за згодою комісіонера. Щодо товарів, на які закінчився гарантійний термін, то на них поширюється дія ст.14 Закону України "Про внесення змін і доповнень до Закону Української РСР "Про захист прав споживачів".